Wygląda na to, że jesteś z są, Czy chcesz iść do Zmienić stronę internetową?

Numer alarmowy
Kontakt
Materiały do pobrania
Sklep z częściami
Area Sales Manager - Netherlands (m/f/d)

Kierownik sprzedaży regionalnej - Holandia (m/k/d)

I czegoś dokonać!

Twoje zadania:

  • Wsparcie/doradztwo dla istniejących i systematyczne pozyskiwanie nowych klientów/głównych klientów w przydzielonym obszarze sprzedaży w celu uzyskania wysokiej satysfakcji klienta
  • Odpowiedzialność za kształtowanie budzących zaufanie i udanych relacji biznesowych oraz ich przyszłościowy dalszy rozwój
  • Wewnętrzny i zewnętrzny partner do dyskusji dla wszystkich obszarów z jednoczesną odpowiedzialnością za wyniki dla klienta
  • Zbieranie i przetwarzanie zapytań klientów, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • Identyfikowanie i wdrażanie nowych potencjałów biznesowych
  • Obserwacja rynku oraz opracowanie i wdrożenie odpowiednich działań sprzedażowych
  • Dostrzeganie działań konkurencji u klienta, terminowe przeciwdziałanie i inicjowanie własnych działań
  • Przygotowanie planowania sprzedaży i odpowiedzialna realizacja w przydzielonym terytorium sprzedaży
  • Udział w targach branżowych

Twoje wymagania:

  • Kilka lat udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży pojazdów użytkowych
  • Niezależny i zorganizowany sposób pracy, jak również wysoki stopień samomotywacji
  • Przedsiębiorcze myślenie, przyjemność z tworzenia strategii i wysokie zaangażowanie
  • Siła w negocjacjach i pewność siebie w zamknięciu
  • Gotowość do podróży
  • Języki: język lokalny, niderlandzki/angielski

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne środowisko pracy w renomowanej i innowacyjnej firmie
  • Możliwość skutecznego rozwijania siebie i swojego obszaru odpowiedzialności
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Korzyści dla firm
  • Atrakcyjne zniżki dla pracowników
  • Ukierunkowane i ustrukturyzowane wprowadzanie w życie przez doświadczonych kolegów
  • Samodzielna praca z dużą elastycznością i odpowiedzialnością osobistą
  • Szkolenie wewnętrzne

Brzmi ekscytująco?